Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Sale konferencyjne Kraków do 150 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 150 km

Zespół Pensjonatów Dolina Białego
Adres: ul. Droga do Białego 7, 34-500 Zakopane
Odległość: 100 km
Największa sala konferencyjna: 80

Zespół Pensjonatów Dolina Białego
Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 150 km


Blisko centrum Zakopanego, w Willowej okolicy miasta, położony jest Zespół Pensjonatów Dolina Białego. To doskonała propozycja dla organizatorów spotkań integracyjnych, firmowych eventów, szkoleń, kursów i konferencji w stolicy Tatr, w odległości około 100km od Krakowa. Dla organizatorów szkoleń i spotkań biznesowych, przygotowano 5 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, które zapewniają pełne wyposażenie, a dzięki różnorodnej powierzchni zapewniają dogodne warunki zarówno dla kilkunastu jak i ponad 80 uczestników. Ośrodek posiada rozbudowaną bazę noclegową dla 140 gości, z pokojami 1-3 osobowymi, wygodnymi pokojami typu studio i komfortowymi apartamentami. Na terenie kompleksu działają trzy restauracja specjalizujące się w kuchni regionalnej i tradycyjnych polskich smakach. Podczas dłuższego pobytu można zrelaksować się w strefie basenowej, oferowanym przez kompleks Clubie Fitness, korzystając z sauny, jacuzzi lub z dostępnych urządzeń rekreacyjno-sportowych. Położenie kompleksu przy trasie Kraków-Zakopane, zapewnia dogodny dojazd i łatwą komunikację.

Hotel Panorama
Adres: ul. Romanowskiego 4a, 33-300 Nowy Sącz
Odległość: 100 km
Największa sala konferencyjna: 70

Hotel Panorama
Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 150 km


Nowosądecki Hotel Panorama, to idealna propozycja dla organizujących wszelkiego typu spotkania integracyjne, kursy i szkolenia pracownicze, kongresy i prezentacje. Górska okolica i zaciszny ośrodek, oferuje trzy kompleksowo przygotowane, klimatyzowane sale konferencyjne z dobrej jakości nagłośnieniem, ekranami, rzutnikami multimedialnymi, dostępem do internetu i sprzętem biurowym, które z powodzeniem mogą gościć od 30 do nawet 70 uczestników. Hotel oferuje 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, obszernych pokojach typu Studio i wygodnych Apartamentach. Przy hotelu działa restauracja Impresja – oferująca doskonałe posiłki kuchni polskiej i międzynarodowej oraz najlepsze przysmaki regionalne, słynne w całej okolicy. Restauracja jest również częstym organizatorem imprez rodzinnych i spotkań integracyjnych, które odbywają się na salach biesiadnych, dedykowanych 70 gościom. Dogodny dojazd i niedaleka odległość od Krakowa, przyciągają do obiektu zarówno turystów jak i przedstawicieli firm, organizujących często kilkudniowe wydarzenia.

Zawrat Ski Resort & SPA
Adres: ul. Kaniówka 28 B, 34-405 Białka Tatrzańska
Odległość: 97 km
Największa sala konferencyjna: 132

Zawrat Ski Resort & SPA
Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 150 km


W odległości 97km od Krakowa, w turystyczno-rekreacyjnej Białce Tatrzańskiej, położony jest Zawrat Ski Resort & SPA – trzygwiazdkowy hotel, doskonale przygotowany do organizacji szkoleń, kongresów i spotkań biznesowych. Hotelowe centrum biznesowe, zbudowane jest z trzech różnorodnych sal konferencyjnych, które dzięki zastosowaniu przesuwnych ścian, dają wiele możliwości aranżacyjnych, zapewniając komfortowe warunki spotkań firmowych, prezentacji i kongresów nawet dla 132 uczestników. Zarówno turyści jak i uczestnicy szkoleń, mogą skorzystać z rozbudowanej bazy noclegowej, przeznaczonej dla 148 gości, w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, większych pokojach rodzinnych typu studio i luksusowych apartamentach. Regionalna kuchnia serwowana przez hotelową restaurację słynna jest w całej okolicy, a goście hotelowi i uczestnicy konferencji doceniają starania szefa kuchni. Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego i w niedalekiej odległości nowoczesnych wyciągów narciarskich.

Obiekty konferencyjne na Rynku Głównym w Krakowie kliknij tutaj.

Hotele na konferencje i szkolenia na Kazimierzu w Krakowie sprawdź tutaj.

Kraków - 613 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Nasi partnerzy