Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Sale konferencyjne Kraków do 100 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 100 km

Hotel Toporów Premium
Adres: ul. Środkowa 167 A, 34-405 Białka Tatrzańska
Odległość: 96 km
Największa sala konferencyjna: 230

Hotel Toporów Premium
Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 100 km


Hotel Toporów Premium, położony jest w turystyczno-rekreacyjnej okolicy, w Białce Tatrzańskiej, w odległości około 90km od Krakowa. Z myślą o gościach biznesowych i organizatorach spotkań firmowych, hotel przygotował profesjonalne centrum konferencyjne, które składa się z 5 różnorodnych sal, a dzięki możliwości łączenia i oddzielania sąsiednich pomieszczeń, oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Niewielkie, kameralne spotkania rad nadzorczych, rozmowy na szczycie, kursy i szkolenia czy duże konferencje dla 230 słuchaczy, mogą być z powodzeniem organizowane w hotelu Toporów. Podhalański klimat, ciepły wystrój i baza noclegowa dla 100 gości hotelowych, zapewniają idealne warunki organizacji każdego wydarzenia. Hotelowa Restauracja i Izba Góralska pozwolą zapoznać się z doskonałą kuchnią regionalną i odkryć znane potrawy w nowych odsłonach. Po trudach konferencyjnych można skorzystać z krytego basenu, sauny suchej i parowej, strefy SPA i Wellness. Łatwy dojazd i bliskość tras szybkiego ruchu, zapewnia dogodny dojazd do ośrodka.

Oferta sal konferencyjnych na na Rynku Głównym w Krakowie sprawdź tutaj.

Modrzewie Park Hotel
Adres: ul. Park Górny 2, 34-460 Szczawnica
Odległość: 100 km
Największa sala konferencyjna: 16

Modrzewie Park Hotel
Polecane obiekty w okolicach Krakowa do 100 km


W sercu Pienin, w turystycznej okolicy, położony jest luksusowy, pięciogwiazdkowy Hotel Modrzewie Park. Ośrodek oferuje ekskluzywne miejsce spotkań biznesowych, szkoleń firmowych i rozmów wysokiego szczebla w doskonale przygotowanej sali konferencyjno-biznesowej z pełnym wyposażeniem technicznym i pod opieką doświadczonego personelu. W pełni wyposażona sala, doskonale nadaje się na organizację spotkań dla 16 uczestników, przy dochowaniu najwyższych światowych standardów. Położenie ośrodka wśród zieleni, zapewnia pełną dyskrecję, ciszę i wypoczynek w dogodnych warunkach. Podczas kilkudniowych spotkań, szkoleń czy imprez integracyjnych, hotel oddaje do użytku gości 17 komfortowych pokoi z licznymi udogodnieniami w pięciogwiazdkowym standardzie. Oprócz luksusowego centrum konferencyjnego, na terenie hotelu działa doskonała strefa SPA & Wellness z basenem, jacuzzi, saunami suchymi i tureckimi oraz zabiegami upiększającymi i masażami. Dopełnieniem oferty jest doskonała kuchnia regionalna i najwyższej jakości specjały kuchni międzynarodowej.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk
Adres: ul. Wrzosowa 28A, 43-370 Szczyrk
Odległość: 100 km
Największa sala konferencyjna: 427

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk
Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo SzczyrkCentrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk, to największe tego typu centrum w okolicy Beskidu Śląskiego. Wieloletnie doświadczenie w organizacji każdego typu spotkań biznesowych, konferencji naukowych i imprez integracyjnych, pozwoliła stworzyć najwyższe standardy i zaoferować kompleksową obsługę każdego wydarzenia i eventu. Centrum dysponuje 13 różnorodnymi salami z pełnym wyposażeniem, które mogą jednocześnie pomieścić prawie 1500 osób. Największa sala konferencyjna, sąsiaduje z restauracją i może być miejscem spotkań nawet 427 uczestników, z możliwością oddzielenia części jadalnej od części kongresowej. Restauracja Orle Gniazdo, Huta Smaków i Bar zapewnią najlepsze potrawy regionalne i znane smaki kuchni polskiej. W sezonie działają również ogródki piwne i Grill Bar. Ośrodek dysponuje 550 miejscami noclegowymi w pokojach 1-5 osobowych. Szukający wytchnienia mogą skorzystać ze strefy saun, jacuzzi i salonów Wellness, a szukający aktywnego wypoczynku znajdą wiele atrakcji sportowych i rekreacyjnych.

Baza sal konferencyjnych na Kazimierzu w Krakowie zobacz aż 114 obiektów.

Kraków - 442 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Nasi partnerzy