img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Krakowie

Planujesz organizację szkolenia lub spotkania biznesowego? Uważasz, że najlepszym wyjściem będzie wynajęcie sali, ale planujesz krótki event i obawiasz się kosztów całodziennych? Nic straconego! Idealnym rozwiązaniem będzie sala konferencyjna na godziny!

Z takiego rozwiązania korzysta co raz więcej firm, zwłaszcza tych debiutujących na rynku, freelancerzy oraz start’ upy. Ma to swoje plusy. Nie ma potrzeby wynajmowania Sali na cały dzień przy trwającym zaledwie kilka godzin evencie. Spowoduje to znaczne oszczędności, a to zwłaszcza na początku prowadzenia interesów, jest znaczącym kryterium. Prezentujemy najciekawsze obiekty na mapie Krakowa.

Sprawdź ofertę jednego z 399 obiektów w Małopolsce! Sale konferencyjne w województwie małopolskim


Kraków Sala Warsztatowa Coworking


Kraków Sala Warsztatowa Coworking
Cena za godzinę: 35 zł
Dzielnica: Kazimierz

Sala, w której można pomieścić nawet 40 osób, znajduje się na parterze budynku w doskonałej lokalizacji w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Pomieszczenie doskonale sprawdza się do organizacji spotkań biznesowych, niewielkich konferencji, eventów, szkoleń, warsztatów czy rekrutacji. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne oraz biurowe, które są przydatne w czasie przygotowywania spotkania oraz w jego trakcie. Do dyspozycji uczestników jest również sprawne nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt jest doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta, a także z dworcem i komunikacją publiczną. Przyjezdni nie będą więc mieli problemu z dotarciem na miejsce. Dodatkowo jest możliwość zamówienia cateringu. Nowoczesna, funkcjonalna i komfortowa sala szkoleniowa to idealne rozwiązanie dla osób szukających miejsca na spotkanie biznesowe. Możliwy jest wynajem, w zależności od indywidualnych potrzeb, zarówno na godziny, jak i na cały dzień.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Warsztatowa Coworking sprawdź tutaj.


Kraków Sala 1 Konferencyjna


Kraków Sala 1 Konferencyjna
Cena za godzinę: 35 zł
Dzielnica: Stare Miasto

W poszukiwaniu nowoczesnej i funkcjonalnej sali konferencyjnej, warto zwrócić uwagę na salę znajdującą się w doskonałej lokalizacji – niemal w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. Świetna lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz sprawdzona oferta to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym miejscu będzie można zaliczyć do udanych. Sala o powierzchni 15 metrów kwadratowych jest przeznaczona do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań. W zależności od układu, zmieści się w niej od 4 do 8 osób. To doskonałe rozwiązanie na rozmowy kwalifikacyjne, spotkania biznesowe czy szkolenia w wąskim gronie. Sala jest jasna, doskonale wyposażona, znajdują się w niej nowoczesne urządzenia multimedialne: rzutnik, flipchart, ekran. Jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Wynajmujący mają zapewnione wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia każdego spotkania. Dużym atutem jest również bliskość Dworca Głównego, dzięki czemu osoby spoza Krakowa na pewno nie będą miały problemu z dotarciem na miejsce.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala 1 Konferencyjna sprawdź tutaj.


Kraków Sala Konferencyjna


Kraków Sala Konferencyjna
Cena za godzinę: 50 zł
Dzielnica: Krowodrza


Znajdująca się w centrum Krakowa sala konferencyjna to miejsce przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń, rozmów rekrutacyjnych. Sala o powierzchni 30 metrów kwadratowych pomieści w zależności od układu od 12 do 16 osób. Pomieszczenie jest jasne, klimatyzowane, posiada dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także jest wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Do dyspozycji wynajmujących są między innymi ekran projekcyjny, rzutnik, telewizor, internet sieciowy oraz bezprzewodowy. Wynajmujący mogą również korzystać z dodatkowej oferty, takiej jak przygotowanie cateringu czy organizacja noclegów. Salę można wynająć na godziny lub na całe dni. Ceny wynajmu są wyższe w dni powszednie po godzinie 18 oraz w weekendy. Doskonała lokalizacja, bezproblemowy dojazd, parking przy budynku, a także szereg udogodnień dla wynajmujących to gwarancja, że sala spełni wszystkie oczekiwania klientów biznesowych.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Konferencyjna sprawdź tutaj.


Konferencyjna Sala - Kraków


Konferencyjna
Cena za godzinę: 69 zł
Dzielnica: Krowodrza


W poszukiwaniu miejsca na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy branżowego eventu, warto wybierać obiekty znajdujące się w dobrej lokalizacji i z wygodnym dojazdem. Prezentowana sala konferencyjna z pewnością spełni oczekiwania wynajmujących – znajduje się w centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami, portem lotniczym i dworcami. Sala o powierzchni 60 metrów kwadratowych pomieści od 35 do 60 osób w zależności od wybranego przez klienta układu. Pomieszczenie jest jasne, przestronne, klimatyzowane, wyposażone w nowoczesne meble oraz dobry sprzęt multimedialny i biurowy. Do dyspozycji wynajmujących są: ekran projekcyjny, rzutnik, flipchart, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Możliwe jest też skorzystanie z dodatkowych usług, jak zamówienie cateringu czy organizacja noclegów. Salę konferencyjną można wynająć na godziny lub na cały dzień w zależności od indywidualnych potrzeb.

Poznaj szczegóły oferty: Konferencyjna sprawdź tutaj.


CK UR


Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego
Lokalizacja: Al. 29 Listopada 46, 31- 482 Kraków
Kontakt: 606 179 714
Cena: od 40 zł. za godzinę

Organizując duże wydarzenie warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Położenie w pobliżu drogi krajowej prowadzącej do trasy S7 i autostrady sprawia, że dojazd z każdego zakątka kraju oraz miasta nie będzie sprawiał najmniejszych problemów. Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego to nowoczesny ośrodek przeznaczony do organizacji kongresów, konferencji czy szkoleń. Dobra i sprawna infrastruktura wewnętrzna oraz przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych są niewątpliwie jego wielkimi atutami. Do wyposażenia konferencyjnego należą m.in. urządzenia do tłumaczeń symultanicznych, wideoprojektor, urządzenia do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie wysokiej jakości. Aula jest klimatyzowana. Istnieje możliwość skorzystania z oferty cateringowej lub przerwy kawowej.

Więcej o obiekcie: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego


BiznesLab


BiznesLab
Lokalizacja: Aleja Pokoju 1A, 31-548 Kraków
Kontakt: 508 566 760
Cena: od 69 zł. za godzinę

Położenie, przy jednej z głównych arterii miasta oraz niedalekiej odległości od historycznej części Krakowa, sprzyja organizacji wydarzenia nawet dla osób przejezdnych, dzięki dobrej komunikacji z dworcami oraz innymi częściami miasta. Biznes lab to połączenie strefy co- workingu, wirtualnego biura oraz kreatywnych przestrzeni na wynajem. Wszystkie oferowane sale oraz indywidualne biura wyposażone zostały w wygodne, ergonomiczne meble, regulowane fotele, które wpłyną na komfort pracy. Centrum Konferencyjne składa się z 4 sal o zróżnicowanych wielkościach. Najmniejsza z nich pomieści 4 osoby, a największa Big Cave pozwoli na organizację wydarzenia nawet na 300 osób. Nowoczesny wystrój inspirowany m.in. muzyką czy miejskim style życia dodadzą smaku organizowanemu eventowi. Sale wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjny oraz stałego dostępu do napojów gorących.

Poszukujesz sali konferencyjnej w Małopolsce?

Więcej o obiekcie: BiznesLab


JCI


Jagiellońskie Centrum Innowacji
Lokalizacja: ul. M. Bobrzyńskiego 14, 30 – 348 Kraków
Kontakt: 12 340 24 02
Cena: od 110 zł. za godzinę

Jagiellońskie Centrum Innowacji o wielkopowierzchniowy kompleks trzech budynków oferujących szereg usług dla biznesu i nauki. Do wynajęcia są zarówno powierzchnie konferencyjne jak i laboratoryjne oraz badań klinicznych. Na terenie JCI działają także wsparcia kapitałowe dla innowacyjnych firm. Centrum posiada dogodne połączenie z centrum i obwodnicą miasta oraz Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice. Konferencje oraz szkolenia w Jagiellońskim Centrum Innowacji mogą odbywać się w jednej z 30 sal o łącznej powierzchni ponad 1000 m2. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu, odpowiednie oświetlenie, klimatyzację oraz niezbędny sprzęt konferencyjny. Do wyposażenia multimedialnego należą projektory, platforma do prowadzenia webinariów, sceny oświetleniowe, projektor oraz ekran kinowy. Na sali audytoryjnej dostępny jest zintegrowany system audio-wideo. Podczas trwania eventu możliwe jest skorzystanie z oferowanych przerw kawowych lub cateringu.

Więcej o obiekcie: Jagiellońskie Centrum Innowacji

Sprawdź inne sale konferencyjne w Krakowie! Sale konferencyjne w Krakowie
Data publikacji: 04.06.2021

Nasi partnerzy