img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Krakowie

Premier Kraków Hotel
Adres: ul. Opolska 14, 31-323 Kraków
Największa sala konferencyjna: 360
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 364

 Premier Kraków Hotel
Premier Kraków Hotel


Premier Kraków Hotel to obiekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Świetna lokalizacja, wygodny dojazd, a także doskonałe zaplecze konferencyjne sprawiają, że hotel cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów imprez branżowych: konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i eventów. W hotelowym centrum konferencyjnym, zlokalizowanym na parterze, znajduje się 6 sal o różnej wielkości, które można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Każda sala wyposażona jest w sprawne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, klimatyzację, dobre nagłośnienie, a także szereg urządzeń multimedialnych niezbędnych podczas konferencji czy szkolenia. W przypadku kilkudniowych imprez jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych apartamentach, a o wyżywienie w przerwach pomiędzy spotkaniami zadba hotelowa restauracja, serwująca doskonałej jakości kuchnię. Jeśli poszukują Państwo obiektu na najwyższym poziomie, Premier Kraków Hotel będzie miejscem idealnym na zorganizowanie każdego wydarzenia.

Hotel Sympozjum
Adres: ul. Kobierzyńska 47, 30-363 Kraków
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 160
Hotel Sympozjum
Hotel Sympozjum


Elegancki i nowoczesny Hotel Sympozjum w Krakowie oferuje Państwu możliwość zorganizowania konferencji i innych wydarzeń biznesowych według najwyższych standardów. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, zaledwie 2,5 km od historycznego Starego Miasta, a więc znajduje się niema w sercu Krakowa. W ofercie dla klientów biznesowych można znaleźć 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Najmniejsze pozwalają na organizację kameralnych spotkań biznesowych i niewielkich szkoleń. Największa sala jest w stanie pomieścić 300 osób, jest więc idealna na dużą konferencję. Zaplecze konferencyjne obejmuje również dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych, sprawnego nagłośnienia, a także innych udogodnień, które są przydatne w czasie spotkań biznesowych na mniejszą i większą skalę. Uczestnicy spotkań mają zapewnione przerwy kawowe oraz posiłki serwowane przez hotelową kuchnię. Jest również możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych pokojach hotelowych.

Hotel Lenart
Adres: ul. Narutowicza 1, 32-020 Kraków
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 124

 Hotel Lenart
Hotel Lenart


Hotel Lenart znajdujący się w podkrakowskiej Wieliczce to nowoczesny obiekt, który jest przystosowany zarówno do przyjęcia turystów, jak i gości biznesowych. Hotel posiada świetnie wyposażone zaplecze konferencyjne, które spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń branżowych. W skład centrum konferencyjnego wchodzi 12 sal o różnej wielkości, w których można organizować niewielkie spotkania biznesowe, duże konferencje, eventy czy szkolenia. Wszystkie pomieszczenia dla biznesu są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, dobre oświetlenie, a duże sale – w odpowiednie nagłośnienie. Uczestnicy konferencji mają zapewnione przerwy kawowe oraz większe posiłki serwowane przez hotelową kuchnię. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach oraz korzystania ze strefy spa i wellness oraz innych atrakcji w obiekcie. Organizacja konferencji w krakowskim Hotelu Lenart to gwarancja, że wszystkie elementy wydarzenia będą przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a obsługa zadba o to, by odbyło się ono zgodnie z założeniami.

Novotel Kraków City West
Adres: ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 610
 Novotel Kraków City West
Novotel Kraków City West


Novotel Kraków City West to propozycja dla klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonego miejsca na organizację konferencji lub innego wydarzenia branżowego. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. W hotelowym centrum konferencyjnym znajdują się trzy nowoczesne, funkcjonalne, klimatyzowane sale konferencyjne, z których największa może pomieścić 350 osób. Zaplecze biznesowe wyposażone jest w niezbędny sprzęt multimedialny, dostęp do odpowiedniego nagłośnienia, a także w szereg urządzeń, które ułatwiają przeprowadzenie każdego wydarzenia. Klienci mogą liczyć na profesjonalną i doświadczoną obsługę, przygotowanie sal w zależności od indywidualnych potrzeb, serwis kawowy, a także większe posiłki serwowane w hotelowej restauracji. Jest również możliwość zakwaterowania uczestników w hotelowych apartamentach, co doskonale sprawdza się w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że konferencja zostanie przygotowana na najwyższym poziomie, oferta Novotel Kraków City West z pewnością będzie odpowiednia.

Crown Piast Hotel and SPA
Adres: ul. Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków
Największa sala konferencyjna: 350
 Crown Piast Hotel and SPA
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Krakowie


Crown Piast Hotel and SPA, to wymarzone miejsce na organizację każdego typu spotkania firmowego, eventu, dyskretnych spotkań rad nadzorczych, dyskusji naukowych czy ekskluzywnych konferencji. Hotelowe centrum biznesowe to 9 modułowych sal z nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym, rzutnikami multimedialnymi, ekranami i niezbędnymi urządzeniami tele-informatycznymi i biurowymi. Dzięki różnorodnym możliwościom konfiguracyjnym, sale doskonale sprawdzają się podczas kameralnych spotkań kilku osób jak i dużych wydarzeń dla 350 uczestników. Nowoczesny hotel posiada 350 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach i ekskluzywnych apartamentach. Na terenie obiektu znajdują się korty tenisowe, rozległy park, stawy i jeden z nielicznych w okolicy odkrytych basenów z podgrzewaną wodą – czynnych przez cały rok, a także bogata oferta zabiegów SPA & Wellness. Wspaniałe potrawy hotelowej restauracji oraz Karczma Regionalna i ogrodowy Grill Bar, są częstymi organizatorami biesiad i wystawnych bali, nawet dla 500 gości.

Sheraton Grand Krakow
Adres: ul. Powiśle 7, Kraków
Największa sala konferencyjna: 310
 Sheraton Grand Krakow
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Krakowie


Pięciogwiazdkowy hotel Sheraton Grand Krakow o międzynarodowej sławie, to nie tylko gwarancja doskonałego wypoczynku w luksusowych wnętrzach, ale również pewność idealnego przebiegu każdego wydarzenia firmowego, konferencji czy prezentacji. Centrum biznesowe hotelu Sheraton, to 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązanie teleinformatyczne, zaawansowany sprzęt multimedialny, doskonałej jakości nagłośnienie i dedykowaną pomoc techniczną doświadczonego personelu. Wielofunkcyjne sale i gabinety kameralnych spotkań biznesowych, pozwolą zaaranżować zarówno spotkanie kilkuosobowe, jak i konferencję dla 310 uczestników. Hotel oferuje również 464 miejsca noclegowe w luksusowych pokojach i apartamentach oraz szereg usług dodatkowych z basenem krytym i zewnętrznym, strefą SPA, siłownią i zabiegami kosmetycznymi. Z hotelu usytuowanego nad samym brzegiem Wisły rozpościera się wspaniały widok na Wawel, a największe atrakcje turystyczne i najsłynniejsze zabytki Krakowa oddalone są od hotelu o kilka kroków.

Hotel Witek
Adres: ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka Kraków
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 140

 Hotel witek
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Krakowie


Hotel Witek to obiekt znajdujący się w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem z krakowskiego lotniska, a także z różnych regionów Polski. Bogata oferta dla klientów biznesowych, profesjonalna obsługa oraz szereg dodatkowych atrakcji gwarantują, że każde wydarzenie zorganizowane w tym miejscu będzie udane. W hotelu można organizować konferencje, szkolenia i eventy na dużą skalę, a także bardziej kameralne spotkania biznesowe. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 12 sal o różnej wielkości, z której każda została zaaranżowana w nieco innym stylu. Coś dla siebie znajdą wielbiciele klasycznych wnętrz oraz minimalistycznej nowoczesności. Wszystkie sale są jasne, przestronne, posiadają niezbędny sprzęt multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. O oprawę kulinarną imprez dbają dwie eleganckie restauracje, które są w stanie przygotować nie tylko serwisy kawowe, ale również wieczorne bankiety i przyjęcia na kilkaset osób. W Hotelu Witek jest również możliwość zakwaterowania uczestników spotkań w wygodnych apartamentach, co świetnie sprawdza się w przypadku kilkudniowych wydarzeń.

Muzeum Sztuki i Kultury Japońskiej Manggha
Adres: ul. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 0

 Muzeum Sztuki i kultury Japońskiej
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Krakowie


W poszukiwaniu niezwykłego miejsca na organizację konferencji lub spotkania biznesowego, warto sprawdzić ofertę Muzeum Sztuki i Kultury Japońskiej Manggha. To nowoczesny, funkcjonalny obiekt zaprojektowany przez japońskiego architekta, łączący w sobie nutę egzotyki z nowoczesną stylistyką. Muzeum znajduje się naprzeciwko Zamku Królewskiego na Wawelu, a więc w jednym z najpiękniejszych miejsc Krakowa. Organizacja konferencji w takim klimacie i takimi widokami z pewnością sprawi, że wydarzenie zostanie zapamiętane. W ofercie centrum konferencyjnego są 3 sale o dosyć dużej powierzchni, którą dodatkowo można połączyć, uzyskując przestrzeń dla 350 uczestników. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Doskonała sceneria, profesjonalna obsługa, a także szereg dodatkowych usług, które można zamówić w zależności od indywidualnych potrzeb sprawią, że konferencja z pewnością zostanie zapamiętana.


Data publikacji: 22.07.2021

Nasi partnerzy