img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Krakowie

Premier Kraków Hotel
Adres: ul. Opolska 14, 31-323 Kraków
Największa sala konferencyjna: 360
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 364

 Premier Kraków Hotel
Premier Kraków Hotel


Premier Kraków Hotel to obiekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Świetna lokalizacja, wygodny dojazd, a także doskonałe zaplecze konferencyjne sprawiają, że hotel cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów imprez branżowych: konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i eventów. W hotelowym centrum konferencyjnym, zlokalizowanym na parterze, znajduje się 6 sal o różnej wielkości, które można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Każda sala wyposażona jest w sprawne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, klimatyzację, dobre nagłośnienie, a także szereg urządzeń multimedialnych niezbędnych podczas konferencji czy szkolenia. W przypadku kilkudniowych imprez jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych apartamentach, a o wyżywienie w przerwach pomiędzy spotkaniami zadba hotelowa restauracja, serwująca doskonałej jakości kuchnię. Jeśli poszukują Państwo obiektu na najwyższym poziomie, Premier Kraków Hotel będzie miejscem idealnym na zorganizowanie każdego wydarzenia.

Hotel Sympozjum
Adres: ul. Kobierzyńska 47, 30-363 Kraków
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 160
Hotel Sympozjum
Hotel Sympozjum


Elegancki i nowoczesny Hotel Sympozjum w Krakowie oferuje Państwu możliwość zorganizowania konferencji i innych wydarzeń biznesowych według najwyższych standardów. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, zaledwie 2,5 km od historycznego Starego Miasta, a więc znajduje się niema w sercu Krakowa. W ofercie dla klientów biznesowych można znaleźć 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Najmniejsze pozwalają na organizację kameralnych spotkań biznesowych i niewielkich szkoleń. Największa sala jest w stanie pomieścić 300 osób, jest więc idealna na dużą konferencję. Zaplecze konferencyjne obejmuje również dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych, sprawnego nagłośnienia, a także innych udogodnień, które są przydatne w czasie spotkań biznesowych na mniejszą i większą skalę. Uczestnicy spotkań mają zapewnione przerwy kawowe oraz posiłki serwowane przez hotelową kuchnię. Jest również możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych pokojach hotelowych.

Hotel Lenart
Adres: ul. Narutowicza 1, 32-020 Kraków
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 124

 Hotel Lenart
Hotel Lenart


Hotel Lenart znajdujący się w podkrakowskiej Wieliczce to nowoczesny obiekt, który jest przystosowany zarówno do przyjęcia turystów, jak i gości biznesowych. Hotel posiada świetnie wyposażone zaplecze konferencyjne, które spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń branżowych. W skład centrum konferencyjnego wchodzi 12 sal o różnej wielkości, w których można organizować niewielkie spotkania biznesowe, duże konferencje, eventy czy szkolenia. Wszystkie pomieszczenia dla biznesu są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, dobre oświetlenie, a duże sale – w odpowiednie nagłośnienie. Uczestnicy konferencji mają zapewnione przerwy kawowe oraz większe posiłki serwowane przez hotelową kuchnię. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach oraz korzystania ze strefy spa i wellness oraz innych atrakcji w obiekcie. Organizacja konferencji w krakowskim Hotelu Lenart to gwarancja, że wszystkie elementy wydarzenia będą przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a obsługa zadba o to, by odbyło się ono zgodnie z założeniami.

Novotel Kraków City West
Adres: ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 610
 Novotel Kraków City West
Novotel Kraków City West


Novotel Kraków City West to propozycja dla klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonego miejsca na organizację konferencji lub innego wydarzenia branżowego. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. W hotelowym centrum konferencyjnym znajdują się trzy nowoczesne, funkcjonalne, klimatyzowane sale konferencyjne, z których największa może pomieścić 350 osób. Zaplecze biznesowe wyposażone jest w niezbędny sprzęt multimedialny, dostęp do odpowiedniego nagłośnienia, a także w szereg urządzeń, które ułatwiają przeprowadzenie każdego wydarzenia. Klienci mogą liczyć na profesjonalną i doświadczoną obsługę, przygotowanie sal w zależności od indywidualnych potrzeb, serwis kawowy, a także większe posiłki serwowane w hotelowej restauracji. Jest również możliwość zakwaterowania uczestników w hotelowych apartamentach, co doskonale sprawdza się w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że konferencja zostanie przygotowana na najwyższym poziomie, oferta Novotel Kraków City West z pewnością będzie odpowiednia.

Data publikacji: 19.05.2021

Nasi partnerzy