img

Sale konferencyjne na ponad 1000 osób w Krakowie

Hotel Gromada Kraków
Adres: ul. Orzechowa 11, 30-422 Kraków
Największa sala konferencyjna: 2050
Liczba sal konferencyjnych: 18
Liczba miejsc noclegowych: 420Hotel Gromada Kraków


Hotel Gromada w Krakowie to nowoczesny obiekt biznesowo-konferencyjny, spełniający najwyższe standardy. Należy do największych obiektów konferencyjnych w Polsce, co sprawia, że cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji około 5 km od centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowany z lotniskiem, dworcem, zapewnia również dobry dojazd samochodem. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 18 sal konferencyjnych, zarówno niewielkich, jak i całkiem sporych – największa może pomieścić nawet 1050 osób, jest więc przystosowana do organizowania wydarzeń na dużą skalę. Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, posiada zaawansowane technologicznie nagłośnienie i oświetlenie, a także szereg udogodnień dla uczestników wydarzeń biznesowych. Dla uczestników konferencji kilkudniowych możliwe jest zakwaterowanie w wygodnych apartamentach. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego miejsca na organizację większej imprezy, Hotel Gromada Kraków z pewnością będzie dobrym adresem.

ICE Kraków Congress Centre
Adres: ul. Olszańska 7, 31-513 Kraków
Największa sala konferencyjna: 2100
Liczba sal konferencyjnych: 4


ICE Kraków Congress Centre


Centrum Kongresowe ICE to nowoczesny, doskonale wyposażony obiekt znajdujący się w samym centrum Krakowa. Choć powstał zaledwie kilka lat temu, z powodzeniem może konkurować z innymi ośrodkami biznesowymi. Centrum kongresowe zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wszechstronność, a także nowoczesne rozwiązania na światowym poziomie. W centrum znajdują się cztery sale konferencyjne dostosowane do różnych potrzeb. Największa z nich jest w stanie pomieścić ponad dwa tysiące osób. To doskonałe miejsce do organizacji dużych wydarzeń, eventów, targów czy wystaw na światową skalę. Centrum posiada szereg zaawansowanych technologii, a także kompleksowe wyposażenie multimedialne, nagłośnienie oraz oświetlenie. Wydarzenia organizowane w tym miejscu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Najlepsze standardy, świetna lokalizacja, a także wykwalifikowana obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta gwarantują, że konferencja i każde inne wydarzenie zorganizowane w ICE Kraków Congress Centre z pewnością zakończy się sukcesem.

Open Source Centrum Konferencyjne
Adres: Al. Jana Pawła II 41e, 31-864 Kraków
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 1


Open Source Centrum Konferencyjne


W nowoczesnym centrum konferencyjnym Open Source znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania konferencji i każdego innego spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. Obiekt został zaprojektowany z dbałością o funkcjonalność, komfort użytkowania wszystkich pomieszczeń, a także wyposażony w nowoczesne technologie, niezbędne podczas wydarzeń branżowych. Do dyspozycji klientów biznesowych jest duże atrium z miejscami dla 1000 osób, a także szereg mniejszych sal, które idealnie sprawdzają się na spotkania biznesowe czy szkolenia. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie, a także sprzęt konferencyjny spełniający najwyższe standardy. Klienci korzystający z oferty centrum mogą liczyć na profesjonalną obsługę, przygotowanie wydarzenia według indywidualnych potrzeb, a także na obsługę gastronomiczną. Doskonała lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz kompleksowa oferta dla klientów biznesowych gwarantuje stuprocentowe zadowolenie z każdego zorganizowanego w tym miejscu wydarzenia.

Tauron Arena Kraków
Adres: ul. Lema 7, 31-571 Kraków
Największa sala konferencyjna: 20400
Liczba sal konferencyjnych: 4


Tauron Arena Kraków

Tauron Arena Kraków to wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa, która znana jest z organizacji największych imprez kulturalnych u sportowych. Jest to także miejsce przeznaczone dla klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonej oferty organizacji konferencji, targów, eventów i innych wydarzeń branżowych. W ofercie Tauron Arena znajdują się duże hale widowiskowe, a także mniejsze sale konferencyjne, przygotowane na potrzeby mniejszych spotkań. Obiekt jest nowoczesny, wyposażony w zaawansowane technologie, posiada doskonałe nagłośnienie, oświetlenie, możliwość dostosowania poszczególnych sal oraz sprzętu do indywidualnych potrzeb klientów. Tauron Arena znajduje się w dogodnej lokalizacji ze świetnym dojazdem z lotniska i dworca. Posiada również 1300 miejsc parkingowych dla uczestników przyjeżdżających własnymi autami. Wybierając ten właśnie obiekt na organizację biznesowego wydarzenia, mogą mieć Państwo pewność, że zakończy się ono stuprocentowym sukcesem.

Data publikacji: 19.05.2021