img

Sale konferencyjne na godziny w okolicy Rynku w Krakowie

Kraków Sala Konferencyjna
Cena za godzinę: 55 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Sala Konferencyjna


Położona w samym sercu Krakowa sala konferencyjna to propozycja dla osób poszukujących sprawdzonego miejsca na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe, rozmowy rekrutacyjne i inne branżowe wydarzenia. Sala o powierzchni 50 metrów kwadratowych jest świeżo wyremontowana, wyposażona w nowoczesne sprzęty multimedialne, takie jak rzutnik, ekran, flipchart, internet sieciowy i bezprzewodowy, a także profesjonalny sprzęt nagłaśniający. W zależności od układu miejsc, sala pomieści od 16 do 50 osób, można więc w niej zorganizować zarówno niewielkie, kameralne spotkanie, jak i większe szkolenie czy event branżowy. Sala znajduje się na krakowskim Starym Mieście w miejscu z dogodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Jeśli poszukują Państwa miejsca, w którym można zorganizować spotkanie biznesowe na poziomie, ta lokalizacja będzie idealna i z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Salę można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni w zależności od indywidualnych potrzeb.Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Konferencyjna sprawdź tutaj.

Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa
Cena za godzinę: 45 zł
Dzielnica: Stare Miasto
Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa
Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa


Nieduża sala szkoleniowa idealnie sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych, niewielkich szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. W układzie teatralnym sala pomieści 18 osób, w innych układach – o kilka osób mniej. Sala jest nowoczesna, wyremontowana, a także wyposażona we wszystkie urządzenia niezbędne w trakcie spotkań biznesowych. Do dyspozycji wynajmujących jest sprzęt multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Sala znajduje się w dogodnej lokalizacji na krakowskim Starym Mieście w pobliżu Bazyliki Mariackiej, ale również Dworca Głównego. W jej otoczeniu znajduje się sporo atrakcji turystycznych, a także restauracji i innych lokali gastronomicznych. Salę można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni, dzięki czemu można dopasować opcję wynajmu w zależności od potrzeb. Sprawdzone, dobrze wyposażone miejsce to gwarancja udanego i owocnego każdego spotkania biznesowego.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa sprawdź tutaj.

Kraków 2 Konferencyjna
Cena za godzinę: 35 zł
Dzielnica: Kazimierz
Kraków 2 Konferencyjna
Kraków 2 Konferencyjna


Jeśli szukają Państwo nowoczesnej i funkcjonalnej sali konferencyjnej, idealnej do zorganizowania spotkania biznesowego czy niewielkiego szkolenia, ta oferta z pewnością spełni oczekiwania. Nieduża, ale przestronna i świetnie wyposażona sala konferencyjna, położona na krakowskim Kazimierzu to propozycja dla osób szukających miejsca sprawdzonego i cieszącego się dużą popularnością. Sala przeznaczona jest na niewielkie spotkania – w układzie teatralnym pomieści 16 osób, w innych układach – o kilka osób mniej. Na wyposażeniu znajdziemy takie urządzenia, jak telewizor, DVD, flipchart, tablica suchościeralna, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest więc tu wszystko, co jest niezbędne do dobrego poprowadzenia każdego spotkania. Dużym atutem tego miejsca jest również świetna lokalizacja i dobra komunikacja z innymi dzielnicami Krakowa. W pobliżu obiektu sporo jest atrakcji turystycznych oraz dużej i małej gastronomii, co dodatkowo poprawia atrakcyjność miejsca. Sala dostępna jest na godziny, można również wynająć ją na cały dzień.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków 2 Konferencyjna sprawdź tutaj.

Kraków Java Szkoleniowa
Cena za godzinę: 30 zł
Dzielnica: Stare Miasto
Kraków Java Szkoleniowa
Kraków Java Szkoleniowa


Sala szkoleniowa o powierzchni 25 metrów kwadratowych jest idealna do prowadzenia niewielkich spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych czy kameralnych szkoleń. W układzie szkolnym oraz teatralnym może pomieścić 12 osób. Pomieszczenie znajduje się na trzecim piętrze budynku znajdującego się w doskonałej lokalizacji w centrum Krakowa. Obiekt jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami miasta, blisko stąd do przystanków tramwajowych i Dworca Głównego. Na wyposażeniu sali znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny, między innymi flipchart i rzutnik, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Salę można wynająć na kilka godzin lub na cały dzień, w zależności od indywidualnych potrzeb organizatorów. W ofercie znajduje się również możliwość organizacji przerwy kawowej dla wszystkich uczestników. Jeśli poszukują Państwo miejsca na kameralne, spokojne spotkanie, sala z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Java Szkoleniowa sprawdź tutaj.

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Sala Konferencyjna


Kraków 1 Konferencyjna
Cena za godzinę: 50 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Nowoczesna sala konferencyjna urządzona w lekko industrialnym klimacie położona jest w samym sercu Krakowa, dzięki czemu bez problemu można do niej dotrzeć zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Sala urządzona jest w najwyższym standardzie z najwyższą dbałością o wszystkie udogodnienia przydatne w czasie spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. W zależności od ustawienia w pomieszczeniu można zorganizować spotkanie na kilkanaście do 40 osób. Sala jest jasna, przestronna, klimatyzowana, posiada wygodne meble oraz sprzęty multimedialne, takie jak telewizor, odtwarzacz DVD czy internet sieciowy i bezprzewodowy. Jest również tablica suchościeralna i flipchart. Wynajmujący mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak organizacja cateringu, dostawienie dodatkowego sprzętu czy druk materiałów. Salę konferencyjną można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni. Z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów spotkań biznesowych.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Python Szkoleniowa


Kraków Python Szkoleniowa
Cena za godzinę: 30 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Jeśli szukają Państwo eleganckiej, dobrze wyposażonej sali konferencyjnej na organizację kameralnego spotkania, ta sala z pewnością będzie idealna. Pomieszczenie o powierzchni 22 metrów kwadratowych znajduje się w budynku zlokalizowanym w samym centrum starego Krakowa, dzięki czemu można tu bezproblemowo dojechać autem, komunikacją miejską czy pociągiem. Sala pomieści maksymalnie 10 osób, jest więc doskonała na niewielkie szkolenia czy rozmowy biznesowe. W pomieszczeniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty do profesjonalnego poprowadzenia spotkania – flipchart, rzutnik, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Układ sali można zmieniać w zależności od potrzeb, jest również możliwość dostawienia dodatkowego sprzętu. Osoby korzystające z wynajmu mogą także zamówić usługi cateringowe oraz szereg dodatkowych usług, o których trzeba poinformować już na etapie rezerwacji miejsca. Salę można wynająć na pojedyncze godziny, a także na całe dni.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

Data publikacji: 04.06.2021

Nasi partnerzy