img

Konferencja na 500 osób w Krakowie

1. Hotel Galaxy


Hotel Galaxy


Dane teleadresowe:
ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków(małopolskie)
tel.(12) 354 59 54
Liczba sal konferencyjnych: 19
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba miejsc noclegowych: 495

Położony w samym centrum Krakowa Hotel Galaxy to miejsce o doskonałej lokalizacji, świetnym dojeździe oraz idealnie wyposażonym wnętrzu. Nowoczesne, hotelowe centrum konferencyjne umożliwia zorganizowanie zarówno niewielkiej, kameralnej imprezy, jak i konferencji na międzynarodową skalę. W ofercie centrum jest aż 19 sali konferencyjnych. Największa z nich ma aż 450 metrów kwadratowych i może bez problemu pomieścić 500 osób. Mniejsze sale można dowolnie łączyć modułowo lub w razie potrzeby dzielić na mniejsze pomieszczenia. Oferta centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna i można ją bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb klientów.

Wszystkie sale są bardzo dobrze wyposażone, przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji uczestników konferencji jest wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także bezprzewodowy internet. Hotel posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, które zapewnia poczęstunki kawowe, lunche i obiady biznesowe. W hotelu można zorganizować zarówno kilkugodzinne spotkanie, jak i kilkudniową konferencję dla kilkudziesięciu lub kilkuset uczestników. Uczestnicy takich spotkań mogą korzystać z bogatego pakietu hotelowych atrakcji, a w przerwie między kolejnymi spotkaniami zwiedzić Kraków i najbliższe okolice.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Galaxy

2. Park Inn by Radisson Kraków Hotel


Radisson Kraków


Dane teleadresowe:
ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków(małopolskie)
tel.12 375 55 55
Liczba sal konferencyjnych: 8
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba miejsc noclegowych: 196

Wyjątkowe położenie w pobliżu krakowskiego Starego Miasta sprawia, że hotel Park Inn by Radisson chętnie wybierają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Nowoczesne centrum konferencyjne zapewnia możliwość zorganizowania niewielkich spotkań biznesowych oraz konferencji na większą skalę. W skład hotelowego centrum konferencyjnego wchodzi 5 dużych i bardzo przestronnych sal, których łączna powierzchnia to aż 1000 metrów kwadratowych. Wszystkie sale są klimatyzowane, przestronne, świetnie oświetlone i posiadają doskonałe nagłośnienie. Uczestnicy spotkań organizowanych w centrum konferencyjnym maja możliwość korzystania z wysokiej klasy sprzętu multimedialnego, audiowizualnego oraz z dostępu do bezprzewodowego internetu.

Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu w hotelu można również organizować biznesowe lunche, eleganckie przyjęcia oraz bankiety. Nowoczesne, świetnie zaprojektowane centrum konferencyjne to gwarancja, że każde branżowe wydarzenie z pewnością będzie udane. Świetne zaplecze, sporo miejsc parkingowych i eleganckie pokoje hotelowe pozwalają zorganizować kilkudniowe wydarzenia biznesowe, których uczestnicy nie będą narzekać na brak atrakcji.

Więcej informacji o hotelu: Park Inn by Radisson Kraków Hotel

3. Best Western Premier Kraków Hotel


best western kraków


Dane teleadresowe:
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków(małopolskie)
Liczba sal konferencyjnych: 8
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba miejsc noclegowych: 196

Best Western Premier Kraków Hotel położony jest w północnej części Krakowa, ale doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta. Wysokiej klasy obiekt jest idealnie zaprojektowany i spełnia oczekiwania wymagających klientów biznesowych. W hotelu znajduje się mocno rozbudowane centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi kilkanaście różnej wielkości sal i innych pomieszczeń. W największej sali bez problemu zmieści się nawet 600 osób, co pozwala na zorganizowanie konferencji i wydarzeń branżowych na dużą, międzynarodową skalę.

Obiekt posiada świetne zaplecze gastronomiczne oraz wiele atrakcji i udogodnień, z których można korzystać w przerwach między spotkaniami lub po zakończeniu konferencyjnego dnia. Można więc zorganizować w nim niewielkie spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję. Do dyspozycji uczestników wydarzenia są wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i innych spotkań branżowych mogą tez korzystać z uroków Krakowa i jego najbliższych okolic. Centrum konferencyjne w stolicy Małopolski daje bowiem nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zwiedzanie.

Kraków to malownicze miasto z bogatą historią oraz bazą noclegową i konferencyjną. Zapoznaj się z jednym z 186 obiektów szkoleniowych: Sale na konferencje Kraków

4. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Dane teleadresowe:
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków(małopolskie)
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba miejsc noclegowych: brak

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie posiada nie tylko świetną bazę dydaktyczną, ale również doskonałe centrum konferencyjne, przystosowane do organizowania naprawdę sporych wydarzeń. Największa uczelniana hala widowiskowa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1500 osób. Dodatkowo do dyspozycji organizatorów konferencji są dwie sale konferencyjne oraz 11 sal wykładowych, które świetnie sprawdzają się w trakcie konferencji, szkoleń, warsztatów oraz innych spotkań biznesowych.

Centrum konferencyjne Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jest doskonale wyposażone. Wszystkie sale mają dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także można w nich korzystać z nowoczesnych sprzętów konferencyjnych. Organizacja wydarzenia branżowego w obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego to gwarancja przygotowania spotkania na najwyższym poziomie.

5. Akademia Wychowania Fizycznego


 Akademia Wychowania Fizycznego


Dane teleadresowe:
al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków(małopolskie)
Największa sala konferencyjna: 1400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie posiada doskonale rozwiniętą bazę dydaktyczną, która spełnia oczekiwania także organizatorów konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Największa Hala Tenisowa pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 1400 osób. Dodatkowo uczelnia dysponuje 18 salami wykładowymi na ponad 1300 miejsc oraz aulą na blisko 400 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone i przystosowane do potrzeb organizatorów różnych wydarzeń branżowych. Dodatkowo można również skorzystać z możliwości zakwaterowania w Hotelu Letnim AWF, który dysponuje 300 miejscami noclegowymi. O oprawę kulinarną imprez dbają uczelniane obiekty gastronomiczne, które są w stanie przygotować posiłki zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem organizatorów eventów. W nowoczesnych, komfortowych obiektach AWF w Krakowie można zorganizować zarówno niewielkie, kameralne wydarzenia, jak i wielkie konferencje na międzynarodową skalę.

6. Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego


Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego


Dane teleadresowe:
ul Krupnicza 33, 31-123 Kraków(małopolskie)
Największa sala konferencyjna: 1200 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

Auditorium Maximum to nowoczesny, elegancki budynek, który pełni funkcję centrum kongresowego nie tylko dla wydarzeń uczelnianych, ale również wielu zewnętrznych targów, wystaw, konferencji, szkoleń czy eventów. W ofercie centrum biznesowego jest dziewięć sal konferencyjnych, w tym 3 duże aule. Dwie największe aule można ze sobą połączyć, dzięki czemu uzyskamy powierzchnię na organizację wydarzenia na 1200 osób.

Auditorium Maximum jest doskonale zaprojektowane z dbałością o wszelkie udogodnienia niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie. Wszystkie sale konferencyjne są doskonale wyposażone, posiadają profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Organizacja wydarzenia branżowego w tym miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.

7. Centrum Targowe Chemobudowa Kraków


Centrum Targowe Chemobudowa


Dane teleadresowe:
Stanisława Klimeckiego 14, 30-706 Kraków(małopolskie)
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba miejsc noclegowych: brak

Centrum Targowe Chemobudowa znajduje się w doskonałej lokalizacji w Krakowie, w odległości około 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Obiekt jest pod każdym względem przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów, targów, wystaw i innych wydarzeń branżowych. Powierzchnia konferencyjna obiektu to ponad 5000 metrów kwadratowych powierzchni, a dodatkowo jest 10 tysięcy metrów kwadratowych na terenie otwartym. Wszystkie sale konferencyjne, aule oraz zaplecze biznesowe są świetnie zaprojektowane, wyposażone w nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie.

Do dyspozycji organizatorów wydarzeń branżowych są również zaawansowane technologicznie sprzęty audiowizualne i multimedialne. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób organizujących konferencje, szkolenia i inne wydarzenia biznesowe. Doskonała lokalizacja, duży wybór sal konferencyjnych oraz profesjonalna obsługa to gwarancja sukcesu każdej konferencji.

Jeśli szukasz obiektu na obrzeżach miasta lub w spokojnej okolicy, sprawdź 404 oferty z województwa małopolskiego: Obiekty konferencyjne województwo małopolskie


Data publikacji: 21.01.2020

Nasi partnerzy