img

Kameralne sale szkoleniowo – konferencyjne w Krakowie

Wśród obiektów konferencyjnych w Krakowie znajdziemy zarówno duże centra biznesowe, jak i niewielkie hotele, które doskonale sprawdzą się do zorganizowania kameralnej konferencji lub szkolenia na kilkanaście osób. Ciekawym i sprawdzonym obiektem jest hotel RT Regent położony na krakowskim Starym Mieście. Klimatyczne, elegancko urządzone wnętrza zapewniają spotkanie na najwyższym poziomie. Hotel posiada jedną salę konferencyjną na 30 osób, która jest bardzo komfortowo wyposażona i posiada wszystkie niezbędne urządzenia, potrzebne w trakcie szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu wielu krakowskich atrakcji, pozwala więc na połączenie biznesowego spotkania ze zwiedzaniem miasta. Uczestnicy konferencji mają możliwość zakwaterowania w eleganckich apartamentach oraz korzystania z oferty kulinarnej hotelowej restauracji. Doskonała obsługa, wyposażenie na wysokim poziomie oraz wyjątkowy klimat wnętrza gwarantują, że każde wydarzenie zorganizowane w hotelu RT Regent z pewnością zakończy się sukcesem.

regent

Atrakcje Krakowa dla uczestników konferencji

Osoby, które przyjeżdżają do Krakowa na szkolenia, konferencje oraz inne wydarzenia biznesowe mogą w czasie wolnym zwiedzić miasto i poznać bliżej jego największe atrakcje. Godny polecenia jest przede wszystkim Rynek Główny w Krakowie z Sukiennicami oraz wieloma klimatycznymi kamienicami i pałacykami. Na Starym Mieście można znaleźć wiele restauracji, knajpek, a także galerii i klubów, w których organizowane są ciekawe wystawy, koncerty i wydarzenia kulturalne. Nie brakuje również muzeów tematycznych, których eksponaty na pewno zainteresują miłośników zwiedzania. Podczas wędrówki po Krakowie warto wybrać się także na Wawel i zwiedzić Zamek Królewski oraz przylegające do niego budowle. Warto też wyruszyć nieco dalej i poznać z bliska kopalnię soli w Wieliczce. Kraków jest miastem, którego wszystkich atrakcji nie da się zwiedzić w ciągu jednego wieczora. Dlatego też warto zrobić dobry plan zwiedzania, aby po zakończeniu konferencyjnych spotkań zwiedzić jak najwięcej krakowskich atrakcji.

Zaplecze konferencyjne w Krakowie

Organizacja konferencji i szkolenia w Krakowie to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które planują kameralne wydarzenie, jak i dla organizatorów przygotowujących imprezę na kilkaset osób. Baza konferencyjna w stolicy Małopolski jest mocno rozbudowana i oferuje kilkadziesiąt sprawdzonych obiektów zarówno w samym sercu miasta, jak i na jego obrzeżach. Hotele konferencyjne oferują najczęściej kilka różnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone, doskonale przygotowane do przeprowadzenia wydarzeń na światowym poziomie. Organizatorzy konferencji bez problemu znajdą obiekty ze świetnym zapleczem noclegowym oraz kulinarnym, co pozwala na zorganizowanie nawet kilkudniowych wydarzeń.

Sprawdź wszystkie hotele oraz obiekty dysponujące salami szkoleniowymi na wynajem: 406 ofert konferencyjnych z województwa małopolskiego

Data publikacji: 08.10.2019

Nasi partnerzy