img

Kameralne sale konferencyjne w okolicy Rynku w Krakowie

1. Hotel Amadeus w Krakowie

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe:
ul Mikołajska 20, 30-027 Kraków
tel. 12 429 60 70
Największa sala konferencyjna: 42 osoby
Liczba miejsc noclegowych: 44

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego, klimatycznego miejsca na zorganizowanie konferencji lub innego branżowego wydarzenia, warto sprawdzić ofertę Hotelu Amadeus w Krakowie. Hotel znajduje się w zabytkowej, bardzo efektownej kamienicy w pobliżu krakowskiego Rynku. To doskonała przestrzeń do zorganizowania niewielkich, kameralnych spotkań. Hotel posiada dwie sale konferencyjne – większa na 42 osoby oraz mniejszą na 24 osoby. Sale są świetnie zaprojektowane, posiadają wysokiej jakości wyposażenie, a także niezbędny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników spotkań są rzutniki, ekrany, monitory, a także dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego wi-fi.

Hotel Amadeus posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, istnieje więc możliwość zorganizowania biznesowego lunchu, eleganckiego bankietu czy poczęstunku w przerwie kawowej. Hotel doskonale sprawdzi się do organizowania jednodniowych wydarzeń, jak i do kilkudniowych spotkań. Uczestnicy konferencji mają możliwość nocowania w hotelowych pokojach oraz korzystać ze wszystkich dostępnych w obiekcie atrakcji. Niezwykłe położenie, doskonały dojazd oraz wyjątkowa atmosfera obiektu to gwarancja zorganizowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Amadeus


2. Hotel Atrium

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe:
ul Krzywa 7, 31-149 Kraków
tel. 12 430 02 03
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 119

W poszukiwaniu idealnych miejsc konferencyjnych w Krakowie warto przyjrzeć się ofercie Hotelu Atrium, który położony jest w samym sercu Starego Miasta. Takie położenie sprawia, że uczestnicy wszystkich organizowanych w hotelu wydarzeń mają bezproblemowy i szybki dostęp do wszystkich krakowskich atrakcji turystycznych. Wygodny dojazd oraz sporo miejsc parkingowych sprawiają, że w hotelu można zorganizować konferencję nawet na międzynarodową skalę. Hotel Atrium posiada doskonale przygotowane i zaprojektowane zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą dwie sale – główna oraz patio. Główna sala konferencyjna o powierzchni 75 metrów kwadratowych umożliwia zorganizowanie wydarzenia dla 60 osób. Mniejsza sala patio świetnie sprawdzi się jako miejsce przyjęć, eventów, szkoleń, wernisaży oraz spotkań biznesowych i branżowych. Obie sale są przestronne, jasne, mają doskonałe oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji klientów biznesowych są wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne – rzutniki, projektory, monitory oraz inne narzędzia multimedialne. Uczestnicy wszystkich wydarzeń mają też możliwość korzystania z oferty hotelowej restauracji, która jest w stanie przygotować dowolny posiłek: lunch, przyjęcie czy elegancki bankiet. Jeżeli szukają Państwo kameralnego miejsca na organizację dowolnego spotkania branżowego, Hotel Atrium to rozwiązanie idealne.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Atrium

3. Queen Boutique Hotel

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe:
ul. Józefa Dietla 60, 31-039 Kraków
tel. 12 433 33 33
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68

Queen Boutique Hotel w Krakowie posiada nowoczesne, doskonale przygotowane centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. W ofercie są trzy sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, z których największa pomieści 50 osób. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone, posiadają klimatyzację, profesjonalne oświetlenie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń konferencyjnych, takich jak rzutniki, projektory czy ekrany multimedialne.

W ofercie konferencyjnej obiekt posiada również przygotowanie profesjonalnych serwisów kawowych i poczęstunków dla uczestników branżowych spotkań. Istnieje również możliwość zakwaterowania gości w hotelowych apartamentach. Queen Boutigue Hotel to idealne miejsce na organizację kameralnych, niewielkich konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń biznesowych.

Więcej informacji o hotelu: Queen Boutique Hotel

W Krakowie znajdziesz 186 obiektów umożliwiających organizację wydarzeń biznesowych: Sale konferencyjne w Krakowie

4. Cluster Cowork w Krakowie

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe:
ul. Józefitów 8, 30-039 Kraków
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

Cluster Cowork to nowoczesne, wirtualne biuro, zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta w Krakowie. To miejsce, które zostało przygotowane z myślą o biznesie, a także o osobach, które są zainteresowane przestrzenią coworkingową. Ośrodek posiada 3 sale konferencyjne, dwie większe nawet na 220 osób i jedną mniejszą na kilkadziesiąt osób. Istnieje możliwość ustawienia krzeseł na wiele sposobów, dzięki czemu można tu zorganizować zarówno konferencję, jak i szkolenie czy inne bardziej warsztatowe wydarzenia.

Sale są doskonale wyposażone, przestronne i jasne oraz klimatyzowane. Są wyposażone w odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, a także posiadają wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są niezbędne do przeprowadzenia konferencji na wysokim poziomie. W Cluster Cowork można zorganizować zarówno konferencję na większą skalę, jak i niewielkie spotkania biznesowe, integracyjne, szkolenia czy eventy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług cateringowych – lunch, obiad czy kolacja biznesowa będą wartością dodaną do branżowych spotkań czy szkoleń. Doskonała lokalizacja, wygodny dojazd oraz bliskość krakowskie starówki to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takim miejscu z pewnością będzie udane i pozostawi jak najlepsze wrażenia.

5. Hotel Unicus Palace

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe:
ul. Floriańska 28, 31-021 Kraków
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60

Hotel Unicus Palace w Krakowie to propozycja dla organizatorów niewielkich konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych, które chcą przygotować w niezwykłych, eleganckich wnętrzach. W ofercie biznesowej obiekt posiada dwie kompleksowo wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, z których większa pomieści 90 osób. Oferta konferencyjna łączy w sobie świetne przygotowanie przestrzeni, możliwość korzystania z wysokiej jakości urządzeń audiowizualnych, a także oprawę kulinarną.

Hotelowa restauracja przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki, obiady oraz bankiety dla uczestników branżowych spotkań. Obiekt posiada również bazę noclegową, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenie połączone z nocowaniem uczestników i korzystaniem z wielu hotelowych atrakcji.

6. Hotel Aleksander II

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe:
ul. Zamenhofa 14, 31-026 Kraków
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: 81

Hotel Aleksander II zachwyca elegancką architekturą oraz doskonałym położeniem tuż przy Rynku Głównym. Stąd blisko jest do większości krakowskich atrakcji turystycznych, a także do dworca kolejowego. W ofercie dla biznesu obiekt posiada jedną, świetnie zaprojektowaną salę konferencyjną, która jest przygotowana na 30 osób. Sala jest klimatyzowana, posiada nowoczesne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. To idealne miejsce na organizację niewielkich konferencji, kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych.

Obiekt posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne – hotelowa restauracja realizuje więc serwisy kawowe, poczęstunki czy inne posiłki dla uczestników branżowych spotkań. Istnieje również możliwość zakwaterowania gości w hotelowych apartamentach, można więc organizować w hotelu nawet kilkudniowe wydarzenia. Wysoki poziom obsługi oraz doskonałe przygotowanie to gwarancja, że każde wydarzenie organizowane w Hotelu Aleksander II będzie udane i zakończy się sukcesem.

7. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Dane teleadresowe
ul. Św. Filipa 17, 31-150 Kraków
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba miejsc noclegowych: brak

Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii znajduje się w ścisłym centrum Krakowa. To dobra informacja dla organizatorów konferencji, którym zależy przede wszystkim na dogodnej lokalizacji. Uczelnia w ścisłym centrum miasta posiada na wynajem dwie sale: większą konferencyjną na 120 osób oraz mniejszą ćwiczeniową na 40 osób. Dodatkowo istnieje również możliwość wynajęcia pracowni komputerowej z 22 stanowiskami, co świetnie sprawdzi się w trakcie organizacji szkoleń. Oferta biznesowa łączy w sobie świetne wyposażenie sal, doskonałe warunki do organizacji kameralnych spotkań, a także obsługę na najwyższym poziomie. Sale konferencyjne są zaprojektowane z dbałością o wszelkie detale, mają możliwość zmiany ustawienia w zależności od indywidualnych potrzeb, a uczestnicy konferencji mają dostęp do wielu urządzeń audiowizualnych. Można również korzystać z szybkiego, bezprzewodowego internetu, który jest dostępny na terenie całego obiektu.

Hotel Best Western Plus Kraków Old Town
Adres: ul. Św. Gertrudy 6, 31-046 Kraków
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba miejsc noclegowych: 170

Hotel Best Western Plus Kraków Old Town
Hotel Best Western Plus Kraków Old Town sale


Best Western Plus Kraków Old Town, to miejsce stworzone dla ludzi ceniących sobie najwyższą jakość usług i komfort, doskonały hotel wypoczynkowy i najchętniej odwiedzane przez przedstawicieli firm Centrum Biznesowe. Sala Kameralna może pomieścić 40 uczestników rozmów handlowych i spotkań branżowych, a większa Sala Parkowa, doskonale sprawdza się podczas kongresów organizowanych dla 60 słuchaczy. Sale zostały wyposażone w projektory cyfrowe, ekrany, mobilne nagłośnienie, flipchart i inne urządzenia konferencyjne. Hotel oferuje 92 pokoje i apartamenty w standardach Premium lub Superior, gwarantujące doskonały wypoczynek i wygodne miejsce pracy. Restauracja Midtown to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Krakowie, znawcy kulinarnego kunsztu doceniają popisy Szefa Kuchni, jego sezonowe specjały i świeże podejście do klasycznej kuchni. W hotelowym barze spotkać można koneserów najlepszych alkoholi, odbywają się tu również nieformalne spotkania biznesowe. Podróżujący biznesowo mogą skorzystać z urządzeń biurowych, mają dostęp do codziennej pracy, usług Taxi i transferu lotniskowego. Obiekt położony jest w ścisłym centrum miasta, niecały kilometr od Dworca Głównego.Szukasz czegoś z dala od zgiełku wielkiego miasta? Zapoznaj się z ofertą jednego z 404 obiektów szkoleniowych z Małopolski: Eventy i Konferencje województwo małopolskie

Data publikacji: 29.07.2021

Nasi partnerzy