img

Kameralne sale konferencyjne w okolicy Rynku w Krakowie

1. Hotel Amadeus w Krakowie


Hotel Amadeus


Dane teleadresowe:
ul Mikołajska 20, 30-027 Kraków
tel. 12 429 60 70
Największa sala konferencyjna: 42 osoby
Liczba miejsc noclegowych: 44

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego, klimatycznego miejsca na zorganizowanie konferencji lub innego branżowego wydarzenia, warto sprawdzić ofertę Hotelu Amadeus w Krakowie. Hotel znajduje się w zabytkowej, bardzo efektownej kamienicy w pobliżu krakowskiego Rynku. To doskonała przestrzeń do zorganizowania niewielkich, kameralnych spotkań. Hotel posiada dwie sale konferencyjne – większa na 42 osoby oraz mniejszą na 24 osoby. Sale są świetnie zaprojektowane, posiadają wysokiej jakości wyposażenie, a także niezbędny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników spotkań są rzutniki, ekrany, monitory, a także dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego wi-fi.

Hotel Amadeus posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, istnieje więc możliwość zorganizowania biznesowego lunchu, eleganckiego bankietu czy poczęstunku w przerwie kawowej. Hotel doskonale sprawdzi się do organizowania jednodniowych wydarzeń, jak i do kilkudniowych spotkań. Uczestnicy konferencji mają możliwość nocowania w hotelowych pokojach oraz korzystać ze wszystkich dostępnych w obiekcie atrakcji. Niezwykłe położenie, doskonały dojazd oraz wyjątkowa atmosfera obiektu to gwarancja zorganizowania spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Amadeus


2. Hotel Atrium


Atrium hotel


Dane teleadresowe:
ul Krzywa 7, 31-149 Kraków
tel. 12 430 02 03
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 119

W poszukiwaniu idealnych miejsc konferencyjnych w Krakowie warto przyjrzeć się ofercie Hotelu Atrium, który położony jest w samym sercu Starego Miasta. Takie położenie sprawia, że uczestnicy wszystkich organizowanych w hotelu wydarzeń mają bezproblemowy i szybki dostęp do wszystkich krakowskich atrakcji turystycznych. Wygodny dojazd oraz sporo miejsc parkingowych sprawiają, że w hotelu można zorganizować konferencję nawet na międzynarodową skalę. Hotel Atrium posiada doskonale przygotowane i zaprojektowane zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą dwie sale – główna oraz patio. Główna sala konferencyjna o powierzchni 75 metrów kwadratowych umożliwia zorganizowanie wydarzenia dla 60 osób. Mniejsza sala patio świetnie sprawdzi się jako miejsce przyjęć, eventów, szkoleń, wernisaży oraz spotkań biznesowych i branżowych. Obie sale są przestronne, jasne, mają doskonałe oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji klientów biznesowych są wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne – rzutniki, projektory, monitory oraz inne narzędzia multimedialne. Uczestnicy wszystkich wydarzeń mają też możliwość korzystania z oferty hotelowej restauracji, która jest w stanie przygotować dowolny posiłek: lunch, przyjęcie czy elegancki bankiet. Jeżeli szukają Państwo kameralnego miejsca na organizację dowolnego spotkania branżowego, Hotel Atrium to rozwiązanie idealne.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Atrium

3. Queen Boutique Hotel


 Queen Boutique Hotel


Dane teleadresowe:
ul. Józefa Dietla 60, 31-039 Kraków
tel. 12 433 33 33
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68

Queen Boutique Hotel w Krakowie posiada nowoczesne, doskonale przygotowane centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. W ofercie są trzy sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, z których największa pomieści 50 osób. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone, posiadają klimatyzację, profesjonalne oświetlenie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń konferencyjnych, takich jak rzutniki, projektory czy ekrany multimedialne.

W ofercie konferencyjnej obiekt posiada również przygotowanie profesjonalnych serwisów kawowych i poczęstunków dla uczestników branżowych spotkań. Istnieje również możliwość zakwaterowania gości w hotelowych apartamentach. Queen Boutigue Hotel to idealne miejsce na organizację kameralnych, niewielkich konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń biznesowych.

Więcej informacji o hotelu: Queen Boutique Hotel

W Krakowie znajdziesz 186 obiektów umożliwiających organizację wydarzeń biznesowych: Sale konferencyjne w Krakowie

4. Cluster Cowork w Krakowie


Cluster cowork


Dane teleadresowe:
ul. Józefitów 8, 30-039 Kraków
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

Cluster Cowork to nowoczesne, wirtualne biuro, zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta w Krakowie. To miejsce, które zostało przygotowane z myślą o biznesie, a także o osobach, które są zainteresowane przestrzenią coworkingową. Ośrodek posiada 3 sale konferencyjne, dwie większe nawet na 220 osób i jedną mniejszą na kilkadziesiąt osób. Istnieje możliwość ustawienia krzeseł na wiele sposobów, dzięki czemu można tu zorganizować zarówno konferencję, jak i szkolenie czy inne bardziej warsztatowe wydarzenia.

Sale są doskonale wyposażone, przestronne i jasne oraz klimatyzowane. Są wyposażone w odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, a także posiadają wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są niezbędne do przeprowadzenia konferencji na wysokim poziomie. W Cluster Cowork można zorganizować zarówno konferencję na większą skalę, jak i niewielkie spotkania biznesowe, integracyjne, szkolenia czy eventy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług cateringowych – lunch, obiad czy kolacja biznesowa będą wartością dodaną do branżowych spotkań czy szkoleń. Doskonała lokalizacja, wygodny dojazd oraz bliskość krakowskie starówki to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takim miejscu z pewnością będzie udane i pozostawi jak najlepsze wrażenia.

5. Hotel Unicus Palace


 Hotel Unicus Palace


Dane teleadresowe:
ul. Floriańska 28, 31-021 Kraków
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60

Hotel Unicus Palace w Krakowie to propozycja dla organizatorów niewielkich konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych, które chcą przygotować w niezwykłych, eleganckich wnętrzach. W ofercie biznesowej obiekt posiada dwie kompleksowo wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, z których większa pomieści 90 osób. Oferta konferencyjna łączy w sobie świetne przygotowanie przestrzeni, możliwość korzystania z wysokiej jakości urządzeń audiowizualnych, a także oprawę kulinarną.

Hotelowa restauracja przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki, obiady oraz bankiety dla uczestników branżowych spotkań. Obiekt posiada również bazę noclegową, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenie połączone z nocowaniem uczestników i korzystaniem z wielu hotelowych atrakcji.

6. Hotel Aleksander II


 Hotel Aleksander II


Dane teleadresowe:
ul. Zamenhofa 14, 31-026 Kraków
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: 81

Hotel Aleksander II zachwyca elegancką architekturą oraz doskonałym położeniem tuż przy Rynku Głównym. Stąd blisko jest do większości krakowskich atrakcji turystycznych, a także do dworca kolejowego. W ofercie dla biznesu obiekt posiada jedną, świetnie zaprojektowaną salę konferencyjną, która jest przygotowana na 30 osób. Sala jest klimatyzowana, posiada nowoczesne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. To idealne miejsce na organizację niewielkich konferencji, kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych.

Obiekt posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne – hotelowa restauracja realizuje więc serwisy kawowe, poczęstunki czy inne posiłki dla uczestników branżowych spotkań. Istnieje również możliwość zakwaterowania gości w hotelowych apartamentach, można więc organizować w hotelu nawet kilkudniowe wydarzenia. Wysoki poziom obsługi oraz doskonałe przygotowanie to gwarancja, że każde wydarzenie organizowane w Hotelu Aleksander II będzie udane i zakończy się sukcesem.

7. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki


 Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki


Dane teleadresowe
ul. Św. Filipa 17, 31-150 Kraków
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba miejsc noclegowych: brak

Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii znajduje się w ścisłym centrum Krakowa. To dobra informacja dla organizatorów konferencji, którym zależy przede wszystkim na dogodnej lokalizacji. Uczelnia w ścisłym centrum miasta posiada na wynajem dwie sale: większą konferencyjną na 120 osób oraz mniejszą ćwiczeniową na 40 osób. Dodatkowo istnieje również możliwość wynajęcia pracowni komputerowej z 22 stanowiskami, co świetnie sprawdzi się w trakcie organizacji szkoleń. Oferta biznesowa łączy w sobie świetne wyposażenie sal, doskonałe warunki do organizacji kameralnych spotkań, a także obsługę na najwyższym poziomie. Sale konferencyjne są zaprojektowane z dbałością o wszelkie detale, mają możliwość zmiany ustawienia w zależności od indywidualnych potrzeb, a uczestnicy konferencji mają dostęp do wielu urządzeń audiowizualnych. Można również korzystać z szybkiego, bezprzewodowego internetu, który jest dostępny na terenie całego obiektu.

Szukasz czegoś z dala od zgiełku wielkiego miasta? Zapoznaj się z ofertą jednego z 404 obiektów szkoleniowych z Małopolski: Eventy i Konferencje województwo małopolskie

Data publikacji: 20.01.2020

Nasi partnerzy