img

Hotele posiadające min. 5 sal na szkolenia i konferencje w Krakowie

1. Konferencje w Hotelu Wilga w Krakowie

Jeżeli poszukują Państwo eleganckiego, wygodnego miejsca na konferencję z dobrym dojazdem, Hotel Wilga to rozwiązanie spełniające wszelkie oczekiwania. Obiekt znajduje się w centrum Krakowa w urokliwym miejscu niedaleko dzielnicy Kazimierz. W ofercie dla biznesu znajduje się 5 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można dowolnie łączyć lub dzielić. Wszystkie sale posiadają świetne zaplecze techniczne, sprzęt multimedialny i audiowizualny, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Dodatkowo uczestnicy konferencji czy szkoleń mają możliwość korzystania ze wszystkich sprzętów biurowych, takich jak drukarka czy fax. Obiekt posiada doskonałe zaplecze noclegowe i gastronomiczne, świetnie sprawdzi się do organizowania zarówno kilkugodzinnych spotkań, jak i kilkudniowych konferencji, sympozjów czy imprez integracyjnych. Uczestnicy mają możliwość korzystania ze wszystkich hotelowych udogodnień i atrakcji. Wysoki poziom usług oraz bogata oferta dla biznesu to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w Hotelu Wilga zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków, tel. 12 294 44 29


wilga


2. Konferencje w Best Western Efekt Express Hotel w Krakowie

Best Western Efekt Express Hotel to doskonałe miejsce do zorganizowania każdego wydarzenia branżowego, szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego. W obiekcie znajduje się bogato wyposażona cześć konferencyjna, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie dla biznesu jest 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa sala ma ponad 400 metrów kwadratowych i świetnie sprawdzi się przy organizacji wydarzenia na kilkaset osób. Przestrzeń konferencyjna jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, świetne oświetlenie i nagłośnienie, a także wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego hotelu jest możliwość korzystania z darmowego internetu bezprzewodowego. Hotel posiada świetną bazę gastronomiczną oraz noclegową. Jest w stanie zapewnić uczestnikom konferencji posiłki, takie jak serwisy kawowe, lunche, obiady, bankiety czy eleganckie przyjęcia. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają możliwość zakwaterowania w komfortowo urządzonych apartamentach.

Adres: ul. Opolska 14, 31 323 Kraków, tel. 12 614 57 00

Sprawdź wszystkie obiekty idealne na szkolenie lub konferencje w Krakowie: Sale na szkolenie Kraków

3. Konferencje w Hotelu Centrum Business w Krakowie

Nowoczesny, elegancki Hotel Centrum Business położony jest w doskonałej lokalizacji, ma świetny dojazd oraz sporo miejsc parkingowych. To miejsce stworzone nie tylko do wypoczynku, ale również do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Zaplecze konferencyjne w hotelu obejmuje 5 sal konferencyjnych oraz stylową salę bankietową, w której można organizować eleganckie przyjęcia czy bankiety. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone w nowoczesny sprzęt, niezbędny do zorganizowania biznesowych wydarzeń. Są jasne, przestronne, świetnie oświetlone, mają dobre nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W ofercie hotelowej kuchni znajduje się szeroki wybór posiłków, które można zapewnić uczestnikom konferencji. Obiekt posiada doskonałą bazę noclegową, świetnie sprawdzi się przy organizacji kilkudniowych wydarzeń z możliwością zakwaterowania uczestników w hotelowych apartamentach. Wysoki poziom usług oraz elastyczna oferta to gwarancja pełnego zadowolenia klienta biznesowego.

Adres: Os. Centrum E 12, 31-934 Kraków, tel. 12 680 80 55


best western


4. Konferencje w Hotelu Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański to nowoczesny, komfortowo urządzony obiekt, który jest przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń oraz wszelkich innych imprez dla biznesu i nie tylko. W ofercie centrum konferencyjnego hotelu znajduje się 5 sal o zróżnicowanej powierzchni, którą można dowolnie modyfikować poprzez łączenie sali lub dzielenie ściankami działowymi. Możliwe jest więc stworzenie przestrzeni konferencyjnej doskonale dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, jasne, klimatyzowane, dobrze nagłośnione i oświetlone. Uczestnicy wydarzeń mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu. Hotel ma świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają możliwość zakwaterowania w eleganckich, bogato urządzonych apartamentach. Natomiast hotelowa restauracja zapewni oprawę kulinarną wydarzeń.

Adres: ul. Westerplatte 15, 31-033 Kraków, tel. 12 422 95 66

Poszukujesz miejsca na organizację wydarzenia biznesowe poza Krakowem? Konferencje małopolskie sale

Data publikacji: 09.08.2019

Nasi partnerzy