img

Hotel konferencyjny z zabytkowymi salami w okolicach Rynku w Krakowie

Na krakowskim Starym Mieście znajdziemy wiele obiektów, które doskonale sprawdzą się na konferencje, szkolenia oraz inne spotkania biznesowe.
Jednym z nich jest Best Western Plus Kraków Old Town. Hotel znajduje się w klimatycznym, zabytkowym budynku i umiejętnie łączy w sobie tradycyjną architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Obiekt posiada dwie kameralne sale konferencyjne, z których każda może pomieścić kilkadziesiąt osób. Obie sale są świetnie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny.
Bliskość krakowskiej starówki sprawia, że uczestnicy wydarzeń mają możliwość połączenia spotkania branżowego ze zwiedzaniem najpiękniejszych części Krakowa. Hotel posiada świetne zaplecze noclegowe. Uczestnicy mają możliwość zakwaterowania w jednym z eleganckich apartamentów. Natomiast o kwestie kulinarne dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe oraz inne posiłki zgodnie z zapotrzebowaniem i zamówieniem organizatorów.

best western krakow

Co warto zobaczyć w Krakowie?

Osoby, które przyjeżdżają do Krakowa na konferencje, szkolenia oraz inne wydarzenia branżowe, mogą w czasie wolnym zwiedzić miasto i jego najbliższe okolice. Najwięcej atrakcji znajdziemy przede wszystkim na krakowskim Rynku Głównym, który otoczony jest pięknymi zabytkami, ma niezwykły klimat, sporo jest też przy nim lokali gastronomicznych i restauracji serwujących pyszne, regionalne jedzenie.
W Krakowie warto również wybrać się na Wawel, zobaczyć Zamek Królewski czy odwiedzić Smoka Wawelskiego. Ciekawym miejscem jest również krakowski Kazimierz, dzielnica pełna zabytków, w szczególności sakralnych. Osoby, które mają więcej czasu na zwiedzanie, mogą również wybrać się poza miasto, między innymi do kopalni soli w Wieliczce. W Krakowie wiele jest też muzeów tematycznych, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś na miarę swoich zainteresowań.

Zaplecze konferencyjne Krakowa

W Krakowie i najbliższych okolicach miasta znajdziemy wiele efektownych, świetnie zaprojektowanych hoteli i centrów konferencyjnych, które odpowiadają na zapotrzebowanie nowoczesnego biznesu. Doskonałe zaplecze konferencyjne sprawia, że w stolicy Małopolski odbywa się wiele wydarzeń światowego formatu.

Hotele konferencyjne znajdziemy zarówno w pobliżu krakowskiego Rynku, jak i na obrzeżach miasta, w bardziej spokojnych okolicach. Większość hoteli i ośrodków biznesowych posiada w swojej ofercie co najmniej kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, a także doskonałe zaplecze technologiczne w postaci sprzętu multimedialnego i audiowizualnego.

Hotele konferencyjne mają również świetną bazę noclegową oraz gastronomiczną. Można więc organizować w nich wydarzenia kilkudniowe połączone z zakwaterowaniem uczestników. Szeroki wybór obiektów, profesjonalna obsługa oraz wiele udogodnień dla klientów biznesowych gwarantują, że organizacja konferencji w Krakowie z pewnością będzie udana i dopasowana w stu procentach do potrzeb organizatorów.

Organizacja wydarzenia w ruchliwym mieście to nie to, czego szukasz? Sprawdź hotele konferencyjne w województwie małopolskim: Obiekty na konferencje i szkolenia w województwie małopolskim

Data publikacji: 25.09.2019

Nasi partnerzy