img

Duże sale konferencyjne na ponad 500 osób w okolicy Krakowa

1. Belvedere Resort & Spa

Belvedere Resort & Spa
Belvedere Resort & Spa


Dane teleadresowe:
Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane
tel. 18 202 02 22
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 320

Belvedere Resort & Spa to hotel położony w Zakopanem z pięknymi widokami i wszelkimi udogodnieniami dla organizatorów konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. Oferta biznesowa hotelu to aż 14 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala jest w stanie pomieścić 700 osób, a więc można tu organizować wydarzenia naprawdę na dużą skalę. Wszystkie sale konferencyjne posiadają kompleksowe wyposażenie, klimatyzację, oświetlenie oraz nagłośnienie.

Do dyspozycji uczestników branżowych spotkań są nowoczesne urządzenia konferencyjne, jak flipcharty, projektory, rzutniki czy multimedialne ekrany. W hotelu można również zamówić profesjonalną obsługę gastronomiczną, przygotowanie serwisów kawowych, poczęstunków, obiadów i kolacji biznesowych. Obiekt posiada ponad 320 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych apartamentach. Można więc organizować tutaj nawet kilkudniowe wydarzenia.

Więcej informacji o hotelu: Belvedere Resort & Spa

2. Hotel Mercure Kasprowy

 Hotel Mercure Kasprowy
 Hotel Mercure Kasprowy


Dane teleadresowe:
ul. Szymaszkowa 1, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 500

Hotel Kasprowy to elegancki, nowoczesny obiekt, który spełnia oczekiwania wymagających klientów indywidualnych i biznesowych. To doskonałe miejsce na zorganizowanie wydarzenia biznesowego w niezwykłym, górskim otoczeniu. W ofercie biznesowej hotelu znajdziemy kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, z których największa jest w stanie pomieścić nawet 550 osób. Organizatorzy wydarzeń mogą również zamówić kompleksową usługę kulinarną – serwisy kawowe, eleganckie poczęstunki czy stylowe wieczorne bankiety.

Hotel posiada również komfortową bazę noclegową w eleganckich apartamentach, można więc bez problemu zorganizować tu kilkudniowe wydarzenie połączone z zakwaterowaniem uczestników. Wysoki poziom obsługi, elastyczna oferta oraz profesjonalne wsparcie doświadczonych doradców to pewność, że konferencja, szkolenie i każde inne wydarzenie zorganizowane w Hotelu Kasprowy będzie należało do udanych.

3. Nosalowy Dwór

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Centre
Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Centre


Dane teleadresowe:
ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 1250
Liczba miejsc noclegowych: 1050

Nosalowy Dwór to kompleks hotelowy składający się z hoteli o różnym standardzie, położony w przepięknym miejscu w Zakopanem. Kompleks posiada rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych, w której skład wchodzą 24 sale konferencyjne o różnej powierzchni. Największa sala, powstała z kilku połączonych sal, to Centrum Konferencyjne Gerlach, w którym można zorganizować wydarzenie na 1250 osób.


Nosalowy Dwór jest więc idealnym miejscem na duże, masowe konferencje, eventy oraz inne wydarzenia biznesowe, jednak można tu organizować także kameralne szkolenia czy spotkania. Wszystkie sale konferencyjne wchodzące w skład kompleksu są bogato wyposażone, funkcjonalne, posiadają dobre oświetlenie, nagłośnienie i klimatyzację. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są także wszystkie urządzenia multimedialne i audiowizualne, które ułatwiają poprowadzenie każdego spotkania. Wysoki poziom obsługi, nowoczesne rozwiązania oraz przepiękna okolica to gwarancja, że konferencja zorganizowana w obiekcie z pewnością zakończy się wielkim sukcesem.


4. Hotel Bukovina

Hotel Bukovina
Hotel Bukovina sale


Dane teleadresowe:
ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 437

Hotel Bukovina to doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek, ale również na organizację konferencji, szkleń i spotkań biznesowych w niezwykłym, górskim klimacie. Hotel jest największym centrum kongresowym u podnóży tatr. Posiada trzy sale konferencyjne, z których największa umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 600 osób. Wszystkie sale konferencyjne oraz całe biznesowe zaplecze są świetnie zaprojektowane, komfortowe i funkcjonalne. Posiadają szybkie łącze internetowe, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także nowoczesne urządzenia audiowizualne.

O oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń dba hotelowa restauracja, która przygotowuje poczęstunki, serwisy kawowe oraz inne posiłki zgodnie z oczekiwaniami organizatorów. W hotelu można również zakwaterować uczestników wydarzeń w komfortowych apartamentach. Jest więc to miejsce, w którym świetnie sprawdza się organizacja kilkudniowych konferencji, szkoleń oraz firmowych spotkań integracyjnych.

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Centre
Adres: ul. Fabryczna 13, 31-553 Kraków
Największa sala konferencyjna: 550
Liczba miejsc noclegowych: 390

Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Centre
Mercure Kraków Fabryczna City & Conference Centre


Wyjątkowy hotel w historycznej części miasta, w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, oferuje luksusowe miejsca noclegowe i jedno z największych centrum biznesowych. Z myślą o inicjatorach dyskretnych spotkań biznesowych najwyższej rangi i organizatorach kongresów i kursów firmowych, obiekt przygotował 11 modułowych sal konferencyjnych, pomieszczeń szkoleniowych, gabinetów VIP i wielko powierzchniowych przestrzeni wystawienniczych. Najnowszy sprzęt multimedialny i uprzędzenia konferencyjne oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne po połączeniu sąsiednich sal sprostają nawet najtrudniejszym wydarzeniom i ventom firmowym. Centrum posiada 390 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach i luksusowych Apartamentach, zapewniając najwyższy komfort wypoczynku i wygodne miejsce pracy. Restauracja Fabryczna 13, zaprasza na doskonałą podróż kulinarna po polskich i europejskich smakach z wykorzystaniem lokalnych produktów najwyższej jakości. Szukający wytchnienia i odpoczynku mogą skorzystać z hotelowego krytego basenu, profesjonalnej siłowni, zespołu saun i łaźni parowych. Lokalizacja obiektu pozwala w kilka minut dotrzeć do centrum Krakowa i Dworca Głównego, do najbliższego lotniska można dojechać w niej niż pół godziny.Data publikacji: 29.07.2021

Nasi partnerzy